Інноваційний перехідник
Перехідник дозволяє простим і зручним способом з’єднувати покрівельні (парапетні) лійки з квадратними ринвами, забезпечуючи ефективне відведення дощової води з плоских дахів і терас і зберігаючи при цьому просту естетику зовнішнього вигляду будівлі. За рахунок застосування в перехіднику ущільнювального розтрубного кільця забезпечується 100% -а герметичність з’єднання з лійкою.
Перехідники доступні в двох конфігураціях: для квадратної сталевої труби з системи Galeco STAL2 і труби з ПВХ-пластика для системи Galeco HIDDEN GUTTER / PVC2.

 

Cистем Galeco FLAT ROOFS

Інноваційний підхід до водовідводу з плоских дахів.
Суть інновації – модульність системи. Ми єдині, хто пропонує готові набори, що включають в себе покрівельну лійку, трубу і перехідник для водовідведення через парапет. Завдяки системі Galeco можна легко поєднати водовідведення з плоскої покрівлі з квадратними ринвами Galeco, не порушуючи тим самим цілісності загального архітектурного вигляду будівлі.

 

Покрівельні лійки Конструкция плоскої покрівлі вимагає регулярного і ефективного відведення дощової води, a покрівельні лійки грають в цьому процесі ключову роль.

Залежно від потреб замовника, ми пропонуємо відповідні для всіх видів покрівельних покриттів лійки для аварійного та соматичного водовідведення, а також лійки з електрообігрівом або з обтискним фланцем.

 

Готовые наборы

Galeco є єдиною компанією в Польщі, яка пропонує готові набори, що включають в себе покрівельну лійку, круглу трубу d 110 мм і перехідник-адаптер через парапет. Готові набори, доступні в різних конфігураціях, можуть з’єднуватися зі сталевими ринвами Galeco STAL2, Galeco PVC2 які встановлюються зовні фасаду будівлі, або з трубами ПВХ з системи Galeco HIDDEN GUTTER, які встановлюються в теплоізоляції будівлі.