Новини

13 Березня

Зміна в умовах оплати

Шановні клієнти, повідомляємо, що з 13.03.2019 року змінюється термін по виставленому рахунку – на 2 дні включно. Крім того, внутрішній валютний курс нараховуватиметься згідно курсу Міністерства Фінансів України по міжбанку плюс 1 грн. Дякуємо Вам за співпрацю!

20 Лютого

Шановні клієнти та партнери, запрошуємо Вас на презентацію компанії Galeco!

Компанія Galeco традиційно приймає участь у головній щорічній професійній події будівельної галузі України «Inter Build Expo 2019», яка відбудеться 19-22 березня 2019 року в Київському Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ). 20 березня запрошуємо на грандіозну презентацію Galeco, на якій Ви зможете побачити та ознайомитись із продукцією компанії, поспілкуватися з представниками компанії, а також Вас чекає гарна […]

1 Лютого

Виставка «Будівництво в цивільному та аграрному секторі»

Запрошуємо вас відвідати будівельну виставку «Будівництво в цивільному та аграрному секторі», яка відбудеться в виставковому комплексі «Козак-Палац» у місті Запоріжжя. На виставці ви зможете ознайомитися з інноваційними водостічними системами Galeco, а також поспілкуватися з представниками компанії. Дата: 12-14 лютого 2019 року Адреса: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б До зустрічі в Запоріжжі!