Програма «Ростемо разом з Galeco 2019»

6 Вересня 2019

Нагадуємо, компанія Galeco щорічно проводить  Програму «Ростемо разом з Galeco 2019». Ми дуже швидко ростемо і розвиваємося і дуже радіємо, коли наші партнери розвиваються разом з нами! Тому, вже традиційно проводимо Програму спрямовану на регіональних дилерів (компанії і фізичні особи – підприємці), що реалізують продукцію: Galeco PVC, Galeco PVC², Galeco STAL, Galeco STAL², Galeco LUXOCYNK, і Galeco BEZOKAPOWY, FLAT ROOFS та Galeco NOVA.
Стати Учасником Програми можна за умовами:

  • придбання водостічних систем ТзОВ «Галеко»;
  • подання заявки для участі на електронну скриньку Організатора: Oksana.romanets@galeco.com.ua (не пізніше як 23 години 59 хвилин 30.09.2019 , оригінал заявки відправити на поштову адресу: 79040 м. Львів вул. Городоцька, 367 оф. 228);
  • у відповідь Учасник отримує повідомлення про те, що він зареєстрований для участі в Програмі;
  • Учасник Програми отримує від організатора план продажу на 2019 рік складений на підставі продажів в попередні роки та враховуючи потенціал учасника. Сума продажу рахується з 01.01.2019р. по 31.12.2019 р., це сума в євро валюті.

 

Після завершення Програми, організатор до 31 січня 2020 року підведе підсумки продажів Учасників і проінформує їх про зароблену нагороду – це подарунковий сертифікат на встановлену суму в мережі магазинів «МETRO».
Цього року додатковими нагородами стануть три додаткові подарункові сертифікати (на встановлену суму)  в мережі магазинів «МETRO» для тих трьох учасників, в  яких найбільше збільшиться сума продажів за встановленим періодом.

Правила і деталі Програми, а також заявку на участь можете завантажити за посиланнями: