Водостічна система Galeco STAL2  базується на прямокутньому профілі ринви та водостічної труби. Нова ринва прямокутньої форми Galeco, дає можливість створення сучасного естетичного вигляду будинків з карнизами.

У системі Galeco STALодним із елементів є декоративна планка для софіту. Цей елемент кріпиться до універсального кронштейну та закриває лицеву строну ринви, тим самим створює ефект гладкої поверхні.

Rynny kwadratowe w systemie rynnowym Galeco STAL 2

Декоративна планка для софіту – елемент, який можна демонтувати у будь-який момент, щоб провести роботи з технічного обслуговування системи.
Також нижня частина панелі декоративної планки має контур у формі планки “J” яка доступна у системі Galeco DECOR . Завдяки цьому можна легко прикріпити софіт,  та отримати естетичний вигляд підшивки даху.
У водостічній системі Galeco STAL2 завдяки водостічним трубам прямокутної форми стик із ринвою маскується декоративним софітом, що є додатковим елементом естетики. З підшивки видно тільки прямокутну трубу, яка монтується на фасаді будинку так само, як і в інших водостічних системах Galeco.
Детальний опис системи STAL 2 можна знайти у розділі елменти системи 125/80.

Rozmiary rynien kwadratowych w systemie Galeco STAL 2

Інформація про розмір

Водостічна система  Galeco STAL2  125/80×80 призначена для встановлення у житлових будинках та малих промислових об’єктах. Ринви діаметром 125 мм прямокутньої форми є більш вигідні ніж конкурентні ринви округлої форми з тим самим діаметром. Прямокутна труба для системи проектувалась таким чином, щоб ідеально виглядати на сучасних будівлях.

 

Таблиця пропускної здатності 125 / 90
90 m2
180 m2

Кольори

Залежно від покрівлі фасаду ми пропонуємо три колірні версії системи. За запитом є можливісь пофарбувати декоративну планку на довільний колір з палітри RAL.

Колір RAL Kолір Galeco Матеріал
~ RAL 9005 B Чорний kolor_czern.png STAL
~ RAL 7015 A Графітний kolor_grafitowy.png STAL
Rynny kwadratowe - maskownica kwadratowa - system rynnowy Galeco STAL 2

Декоративна планка для софіту

У декоративній планці для софіту запроектований замок за допомогою якого можна легко прикріпити її до ринви. Декоративна планка є елементом, який у будь-який момент можна демонтувати , щоб провести роботи з технічного обслуговування системи.

Крім того, нижня частина панелі декоративної планки має контур у формі планки “J” яка доступна у системі Galeco DECOR . Завдяки цьому можна легко прикріпити софіт,  та отримати естетичний вигляд підшивки даху.