Водостічна система ПВХ

Водостічна система ПВХ виготовлена з полівінілхлориду, що є продуктом полімеризації вінілхлориду. Водостік з такого матеріалу характеризується високою механічною міцністю, негорючий, стійкий до корозії, хімічно стійкий до більшості агресивних речовин, що розчиняються в дощовій воді, біологічно стійкий до бактерій.

Ринва срібна ПВХ Водостічна система ПВХ

Кут регульваний Водостічна система ПВХ

Водостік – Galeco інноваційне рішення!

У 2010 році Galeco вперше на ринку випустили регульований кутовий елемент, який дозволяє монтажнику миттєво отримати потрібний кут. Раніше час очікування поставки замовленого кута досягав декількох тижнів. Зараз ринва монтується безпосередньо до кутового елементу просто і швидко.

Ринва Водостічна система ПВХ

 

Сучасна Технологія

це нова якість водостічних систем реалізована завдяки сучасній технології – методом коекструзії. Спеціально розроблений матеріал ПВХ має підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання, забезпечує стабільність кольору в мінливих погодних умовах та тривалий блиск.

Лійка без ущільнювача

У системі Galeco PVC використовується лійка без ущільнювача. Завдяки спеціально розробленим внутрішнім профілям гарантує високу герметичність з’єднання з ринвою. На з’єднувачах та кутах системи – високоякісні резинові ущільнювачі, форма яких дозволяє елементам щільно прилягати до профілю ринви, для забезпечення герметичності системи. З’єднувач ринви та лійка мають спеціальні бокові тримачі. Завдяки цьому ці елементи кріпляться до лобової поверхні, забезпечуючи стабільність всієї системи, в той час як єдиним рухомим елементом залишається ринва.

Для простішого встановлення системи на з’єднувачах та кутах відмічені лінії монтажу, які дозволяють правильно задати компенсаційний проміжок при різній температурі повітря під час монтажу. Широка гама кронштейнів дозволить підібрати найбільш підходящий, в залежності від уподобань клієнтів.  Кріплення системи підходять до дюбелів різної довжини для полегшення монтажу в утеплених будинках. Великий вибір кольорів, що дає можливість підібрати систему для кожного типу даху. Ідентичний вигляд фасонних частин системи Galeco ПВХ 90/110/130, дає можливість використовувати на одному даху системи різних розмірів, не хвилюючись про відмінність у їх зовнішньому вигляді.