Вручення призів переможцям акції «Дощ призів від Галеко 2019»

31 Січня 2020

Майже місяць тому завершилася акція «Дощ призів від Галеко 2019». Перш за все, хочемо подякувати усім учасникам за участь і активність. І сьогодні ми раді познайомити вас з  переможцями, які приїхали до львівського офісу «Галеко» на урочисте вручення призів.

Головний приз акції «Дощ призів від Галеко 2019» круїз до Сингапуру-Малайзії-Тайланду на 4-зірковому судні Costa Fortuna за системою «все включено» отримав  Кононенко Олександр – представник компанії «Альянс Дах», який не приховував емоцій під час вручення призу:

«Зайняти перше місце у такій грандіозній акції – позитивна несподіванка, бо на кінець періоду акції,  ми почали втрачати темпи продаж! Та продаючи гарний, якісний продукт з бездоганним сервісом для своїх клієнтів це завжди бути у плюсі, а сподіватися і отримати приємний бонус від партнерів це вже двічі плюс!»

 

 

 

 

 

 

 

 

Про свої враження стосовно співпраці з компанією «Галеко» Яцюра Богдан – представник компанії «Ровабуд» , яка зайняла ІІ місце і отримала ноутбук, сформулював цілком конкретно:

«Співпраця з надійними партнерами – це завжди гарний результат! Оскільки, реалізовувати якісний, європейський продукт – це вже запорука успіху, а широкий вибір комплексних рішень систем водовідведення говорить сама за себе. Дякуємо за можливості, за наш спільний ріст і розвиток!»

«Дощ призів від Galeco 2019» – дуже приємна акція від нашого партнера. Подібні акції сприяють зміцненню ділових та довірчих взаємин між партнерами, що є фундаментом для успішного спільного бізнесу! У наступних акціях я хочу побажати просто брати участь, отримувати задоволення від продажів якісного продукту, і кінцево вірити в перемогу» – поділився враженнями Олег Дервіш – директор компанії «Профстальконструкція», яка зайняла ІІІ місце і отримала телевізор.

Компанія «Галеко» вирішила призначити додаткове призове місце для партнера з найбільшим оборотом  –  це компанія «Оксамит Захід». Після вручення подарунку Деревацький Олег Ігорович – директор компанії «Оксамит Захід», розповів про секрети успіху і стрімкого росту:

«Після 16 років успішної роботи з Галеко напевно не потрібно багато говорити про переваги і особливості співпраці. Можна просто подякувати за якісний продукт і сімейну атмосферу, за визнання досягнень , і  за хороший стимул бути кращими»

 

Попереду безліч акцій та цінних подарунків від компанії «Галеко»! Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити все найцікавіше!

 

 Оксана Романець