29-12-19

Результати акції «Дощ призів від Galeco 2019» – Galeco

В цей передсвятковий час ми всі дуже чекали оголошення результатів акції. І ось, сьогодні, компанія «Galeco» з радістю оголошує переможців акції «Дощ призів від Galeco 2019»! Хто ж цей щасливчик, що буде пакувати валізи в морський круїз!?

Нагадаємо умови: акція проходила для всіх оптовиків, партнерів, дилерів та нових клієнтів компанії, які реалізовують водостічні системи ТОВ «Галеко» : Galeco PVC, Galeco PVC², Galeco STAL , Galeco STAL², Galeco LUXOCYNK прихованої системи Galeco BEZOKAPOWY, для плоских покрівель FLAT ROOFS, декоративного софіту Galeco NOVA. Набути статус учасника «Дощ призів від Galeco 2019» можна було за умовою подання заявки для участі на електронну скриньку Організатора. Переможець акції «Дощ призів від Galeco 2019» став Учасник з найбільшим приростом обороту в гривнях, але не меншим, ніж 150 000 грн. за період з 01.06.-12.12.2019 року, відповідно аналогічного періоду 2018 року.

Ми дуже швидко ростемо і розвиваємося, і дуже радіємо, коли наші партнери розвиваються разом з нами! Саме тому, ми дуже раді оголосити переможців акції «Дощ призів від Galeco 2019»!

Перше місце посідає компанія з найбільшим приростом обороту, та отримує головний приз від Sp.z o.o. Galeco – круїз до Сінгапуру-Малайзії-Таїланду – компанія «Альянс Дах»!

Компанія ТБК «ROVABUD GROUP», за 2 місце, стає щасливим власником ноутбука!

На 3 місці компанія «Профстальконстукція» , яка отримує телевізор!

Вітаємо переможців! І дякуємо усім учасникам акції за участь, та бажаємо перемоги у наступних акціях!