Водостічні системи Galeco

Сталеві жолоби в водостічній системі Galeco STAL – це  класичні  жолоби, глибші та з характерним краєм всередину.
Водостічна система Galeco STAL2 – це інноваційна система квадратних жолобів, розроблена для сучасних та естетичних рішень, які ідеально поєднуються з корпусом будівлі.
Водостічна система  Galeco PVC – це нова якість жолобів, закладена в сучасній технології виконання – коекструзії, що забезпечує високу якість та тривалу функціональність жолобів.
Водостічна система Galeco PVC2 – це ще один крок у майбутнє та інноваційний підхід до системи жолобів із використанням пвх-сировини для створення квадратного профілю жолобів.
Водостічна система Galeco LUXOCYNK – це оцинковані жолоби, які є поєднанням стильних, срібних кольорових жолобів за доступною ціною з усіма перевагами сталевих жолобів із системи Galeco STAL.
Водостічна система Galeco BEZOKAPOWY  – це інноваційне рішення, створене для будівель без карнизів. Прямокутна форма жолоба дозволяє його системним чином вбудовувати у фасад.
Galeco NOVA – софіт для даху з ПВХ, доступний у різних кольорах, захищає та покращує естетику будівлі.
Galeco FLAT ROOFS  – інноваційний підхід до водовідведення з плоских дахів. Це готові набори, що включають в себе покрівельну лійку, трубу і перехідник  для водовідведення через парапет,  а також завдяки системі Galeco можна легко поєднати водовідведення  з квадратними ринвами  Galeco STAL2 i BEZOKAPOWY