Водостічні системи Galeco

Galeco STAL – це класична водостічна система, яка  виготовлена з високоякісної сталі з органічним покриттям.
Водостічна система Galeco STAL2 – це інноваційна система квадратного профілю ринв, яка розроблена для сучасних та естетичних рішень, які ідеально поєднуються з корпусом будівлі.
Водостічна система  Galeco PVC – це нова якість, закладена в сучасній технології виконання – коекструзії, що забезпечує високу якість та тривалу функціональність водостоку.
Водостічна система Galeco PVC2 – нова квадратна форма ринви оптимально підходить для сучасної конструкції, а широкий та глибокий профіль ринви забезпечує більшу ефективність системи.
Водостічна система Galeco LUXOCYNK – виготовлена з високоякісної оцинкованої сталі з нанесенням органічного хромовмісного шару, який створює повне, надійне покриття, що захищає сталь від корозії.
Galeco BEZOKAPOWY  – прихована водостічна система, яка призначена для монтажу в слої утеплення фасаду та в будівлях, які не мають звичайного карнизу.
Galeco NOVA – софіт для даху з ПВХ, доступний у різних кольорах, захищає та покращує естетику будівлі.
Galeco FLAT ROOFS  – інноваційний підхід до водовідведення дощової води з плоских дахів. Можна легко поєднати з квадратними ринвами  Galeco STAL2 i BEZOKAPOWY.