31-01-20

Вручення призів переможцям акції «Дощ призів від Галеко 2019»

Майже місяць тому завершилася акція «Дощ призів від Галеко 2019». Перш за все, хочемо подякувати усім учасникам за участь і активність. І сьогодні ми раді познайомити вас з переможцями, які приїхали до львівського офісу «Галеко» на урочисте вручення призів.

Головний приз акції «Дощ призів від Галеко 2019» круїз до Сингапуру-Малайзії-Тайланду на 4-зірковому судні Costa Fortuna за системою «все включено» отримав Кононенко Олександр – представник компанії «Альянс Дах», який не приховував емоцій під час вручення призу:

«Зайняти перше місце у такій грандіозній акції – позитивна несподіванка, бо на кінець періоду акції, ми почали втрачати темпи продаж! Та продаючи гарний, якісний продукт з бездоганним сервісом для своїх клієнтів це завжди бути у плюсі, а сподіватися і отримати приємний бонус від партнерів це вже двічі плюс!»

Про свої враження стосовно співпраці з компанією «Галеко» Яцюра Богдан – представник компанії «Ровабуд» , яка зайняла ІІ місце і отримала ноутбук, сформулював цілком конкретно:

«Співпраця з надійними партнерами – це завжди гарний результат! Оскільки, реалізовувати якісний, європейський продукт – це вже запорука успіху, а широкий вибір комплексних рішень систем водовідведення говорить сама за себе. Дякуємо за можливості, за наш спільний ріст і розвиток!»

«Дощ призів від Galeco 2019» – дуже приємна акція від нашого партнера. Подібні акції сприяють зміцненню ділових та довірчих взаємин між партнерами, що є фундаментом для успішного спільного бізнесу! У наступних акціях я хочу побажати просто брати участь, отримувати задоволення від продажів якісного продукту, і кінцево вірити в перемогу» – поділився враженнями Олег Дервіш – директор компанії «Профстальконструкція», яка зайняла ІІІ місце і отримала телевізор.

Компанія «Галеко» вирішила призначити додаткове призове місце для партнера з найбільшим оборотом – це компанія «Оксамит Захід». Після вручення подарунку Деревацький Олег Ігорович – директор компанії «Оксамит Захід», розповів про секрети успіху і стрімкого росту:

«Після 16 років успішної роботи з Галеко напевно не потрібно багато говорити про переваги і особливості співпраці. Можна просто подякувати за якісний продукт і сімейну атмосферу, за визнання досягнень , і за хороший стимул бути кращими»

Попереду безліч акцій та цінних подарунків від компанії «Галеко»! Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити все найцікавіше!