24-06-20

Зустріч із Вільфредом Леоном – послом компанії Galeco

Вільфредо Леон – зірка світового волейболу та водночас посол бренду Galeco, 22 червня разом із дружиною відвідав штаб-квартиру Galeco у місті Баліце, Республіка Польща.

Спортсмен став послом бренду Galeco наприкінці 2019 року, але офіційний візит до Galeco не міг відбутися до червня у зв’язку із пандемією.

Це був дуже очікуваний і важливий момент для всієї компанії Galeco, але також можливість краще познайомитися та зміцнити взаємні відносини. Під час першого візиту до Галеко Вільфредо та його дружина познайомилися з власниками компанії: Малгожатою та Щепаном Бурило, та керівництвом «Галеко». Вільфредо Леону було вручено пам’ятну статуетку, а також посол мав можливість відвідати фабрику та ознайомитись детальніше з виробництвом водостічних систем «Галеко».

Всесвітньо відомий гравець також зустрівся з журналістами на короткій прес-конференції, де вони мали можливість поспілкуватися і з Вільфредо Леоном, і з президентом компанії «Галеко».

 –   Ми шукали людину, яка у своєму житті та професійній роботі керується цінностями, схожими на ті, які ми сповідуємо в Галеко, тому Вільфредо був природним вибором. Дуже дякую за довіру, завдяки ій тепер  ми граємо разом, – сказав Щепан Бурило.