Ринва?
Це не кусок металу - це безпека вашого дому!

Cистема Galeco PVC²

Елегантна і сучасна форма квадратної ринви із ПВХ, яка ідеально підходить новітнім тенденціям будівництва та естетичним потребам інвесторів.

Квадратна ринва та труба
Форма оптимально підходить для сучасної конструкції, а широкий та глибокий профіль ринви забезпечує більшу ефективність системи.
100% цільність
Завдяки використанню спеціально розробленого та інноваційного елементу, що закріплює рівень ринви.
Спеціально підібраний матеріал
Завдяки використанню вибраної сировини – найвища стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
Підтримка архітекторів
Спеціально підготовлені креслення CAD допоможуть архітекторам і дизайнерам легше включити систему в проект.
Підвищений блиск водостічної системи
Високий блиск системи, отриманий в процесі коекструзії, дозволить вам насолоджуватися прекрасним виглядом протягом багатьох років.
Нагрівальна кабельна система
Запобігає накопиченню снігу та льоду, в канавах та трубах, захищаючи будівлю від пошкодження водостоків.

Нова квадратна ринва

Galeco PVC2 є ще одним кроком у майбутнє з інноваційним підходом до водостічної системи  за допомогою використання  сировини з ПВХ для створення квадратного профілю ринви. Унікальна, квадратна форма ринви та водостічної труби є ключем до збереження гармонії та естетики в самих сучасних архітектурних проектах.

Ущільнювач для ринви

Інноваційний елемент, який вкладається на ринву на місці ущільнювача. Через квадратну форму ринви, в місцях, де знаходиться прямий кут, система піддається можливості витоку, завдяки застосуванню ущільнювальної вставки, ринва та форма спеціального ущільнювача ідеально прилягають один до одного, створюючи високу щільність елементів, що з'єднують систему.