Ринва?
Це не кусок металу - це безпека вашого дому!

Технічна інформація

Galeco PVC2 є ще одним кроком у майбутнє з інноваційним підходом до водостічної системи за допомогою використання обраної сировини з ПВХ для створення квадратного профілю ринви.

Елегантна і сучасна форма робить нову квадратну ринву яка ідеально підходить новітнім тенденціям будівництва та естетичним потребам інвесторів.

Ущільнююча вставка

Ущільнювальна вставка є елементом водостічної системи, яка призначена для того, щоб притиснути ринву до  з’єднувача ринви замість гумової прокладки. Через квадратну форму ринви, в місцях, де знаходиться прямий кут, система має здатність до витоку, завдяки використанню ущільнювальної вставки, ринва та з’єднувач ринви ідеально прилягають один до одного, забезпечуючи високу герметичність з’єднання.

Спеціально вибраний матеріал

Спеціально вибраний матеріал
Матеріал, використовуваний для виробництва системи Galeco PVC2, стійкий до впливу зовнішніх умов (відповідає нормативним вимогам), механічним та старінням, тобто є високо стійким до ультрафіолетового випромінювання.Завдяки використанню додаткової ущільнюючої вставки, встановленої на місці підключення ринви з з’єднувачем ринви , система є 100% щільною і стабільною. Крім того, кронштейн ринви розроблений таким чином, що він витримує найвище  нормативне навантаження і класифікується в класі навантаження

Розмір

Водостічна система Galeco PVC2 135 / 70×80 використовується для односімейних будинків, житлових будинків та невеликих промислових об’єктів. Завдяки квадратному профілю, ринва більш ефективна, ніж конкуруючі круглі профільні ринви 135 мм. Прямокутна водостічна труба була розроблена з сучасними рішеннями, які ідеально вписуються в корпуси новітніх будівель.

Таблиця продуктивності

Установка водостічної труби

135/80

бокове

90 m2

центральне

180 m2

Гамма кольорів

Колір RAL Колір Galeco Колір
~ RAL 9005 B Чорний Black
~ RAL 7021 A Графітовий