Посол Galeco

Наприкінці грудня 2019 рокукомпанія Galeco налагодила співпрацю з волейболістом Вільфредо Леоном, який буде послом бренду Galeco до 2022 року.
Коли ми шукали  посла бренду Galeco, ми повинні були врахувати, щоб і особистість, і ставлення, і висловлені ним цінності відповідали цінностям бренду і компанії Galeco. Ми хотіли, щоб людина, яка нас представляла, була:

  • усміхнена і позитивно сприймала світ
  • амбітна та прагнула до розвитку
  • професіонал у тому, що вона робить
  • чесна, дотримуючись правил чесної гри

Вибір міг бути лише один. Вільфредо Леон як польський волейболіст кубинського походження своїм ставленням, працьовитістю та рішучістю показав, що можна подолати негаразди усмішкою та досягти успіху. Ми захоплюємось його рішучістю, наполегливістю та талантом, а також професійним підходом до спорту та готовністю грати у національній збірній Польщі з волейболу.

Важливо було також, що для Вільфредо Леона сімейні та близькі стосунки з людьми, які для нього найбільше важливі, завжди були на першому місці.

Для компанії Galeco, як компанії із сімейними коріннями, сімейними цінностями, партнерським підходом до клієнтів та службовців, діяльність, що відповідає діловій етиці, особливо близька, саме тому обрана нами особа Посла може повністю ототожнюватися з цінностями, важливими для бренду Galeco.