Водостічна система
Galeco ПВХ

Система Galeco PVC

Водостічна система ПВХ виготовлена з полівінілхлориду, що є продуктом полімеризації вінілхлориду. Водостік з такого матеріалу характеризується високою механічною міцністю, негорючий, стійкий до корозії, хімічно стійкий до більшості агресивних речовин, що розчиняються в дощовій воді, біологічно стійкий до бактерій.

Інноваційна форма ринви
Запобігає проливанню води навіть під час сильних опадів
Спеціально профільований кронштейн ринви
З високою стійкістю до механічних навантажень
Підвищений блиск водостічної системи
Милуватиме око ідеальним виглядом протягом багатьох років
Гарантія найбільшої стабільності
Системи після монтажу у тому, що єдиним рухомим елементом системи є ринва
Стійкість системи до розширення
Завдяки світлій внутрішній частині довгих елементів система нагрівається на 15% менше.
Спеціально підібрані матеріали
Має захист „UV PROTECT”, який захищає колір від шкідливої дії природніх умов.
Зручний монтаж системи
Спочатку кріпляться кронштейни, а вже після монтажу крапельників можна закладати ринви.
Висока стійкість до різниці температур
У зв’язку з застосуванням певного пластика ПВХ, компоненти системи залишаються стійкими до значних перепадів температур.
Перший на ринку універсальний кут
Регульований, який максимально скорочує час та затрати на встановлення водостічної системи.
Гарантія 15 років
Надається на механічну міцність системи, та 5 років на стійкість кольору.

Водостік Galeco інноваційне рішення

У 2010 році Galeco вперше на ринку випустили регульований кутовий елемент, який дозволяє монтажнику миттєво отримати потрібний кут. Раніше час очікування поставки замовленого кута досягав декількох тижнів. Зараз ринва монтується безпосередньо до кутового елементу просто і швидко.

Сучасна технологія

Це нова якість водостічних систем, реалізована завдяки сучасній технології- методом коекструзії. Спеціально розроблений матеріал ПВХ має підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання, забезпечує стабільність кольору в мінливих погодних умовах та тривалий блиск

Лінійка без ущільнювача

У системі Galeco PVC використовується лійка без ущільнювача. Завдяки спеціально розробленим внутрішнім профілям гарантує високу герметичність з’єднання з ринвою. На з’єднувачах та кутах системи – високоякісні резинові ущільнювачі, форма яких дозволяє елементам щільно прилягати до профілю ринви, для забезпечення герметичності системи. З’єднувач ринви та лійка мають спеціальні бокові тримачі. Завдяки цьому ці елементи кріпляться до лобової поверхні, забезпечуючи стабільність всієї системи, в той час як єдиним рухомим елементом залишається ринва.

Для простішого встановлення системи на з’єднувачах та кутах відмічені лінії монтажу, які дозволяють правильно задати компенсаційний проміжок при різній температурі повітря під час монтажу.
Широка гама кронштейнів дозволить підібрати найбільш підходящий, в залежності від уподобань клієнтів. Кріплення системи підходять до дюбелів різної довжини для полегшення монтажу в утеплених
будинках. Великий вибір кольорів, що дає можливість підібрати систему для кожного типу даху. Ідентичний вигляд фасонних частин системи Galeco ПВХ 90/110/130, дає можливість використовувати на
одному даху системи різних розмірів, не хвилюючись про відмінність у їх зовнішньому вигляді.