28-09-17

Економія води

Вода є дуже цінною і необхідною частиною нашого життя, тому варто подумати про те, як можна зменшити споживання і тим самим економити гроші. Ось кілька простих способів економії води у вашому домі.

У більшості випадків споживання води на душу населення перевищує його потреби саме через погані звички. До них відносяться, наприклад, купання у ванні, заповненій водою, довгі душі, де вода наливається у всій ванні, чищення, гоління під проточною водою. Ці та подібні звички приводять до того, що ми обов’язково зливаємо воду з води, яка може бути збережена. Ми рекомендуємо Вам змінити свої звички ванна заповнюється тільки половина часу Зведемо литися або використовується тільки для промивання душ, щоб вимкнути кран під час гоління і чищення зубів з чашею, наповненою водою.

Інвестувати в економічні прилади

Ми також інвестуємо в економічно ефективні прилади та рішення, наприклад, замість того, щоб мити посуду під проточною водою, варто інвестувати в посудомийну машину. Це зручно використовувати, і це заощаджує багато часу і води.

Крім того, важливо обладнати змішувач  аератором води. Внаслідок цього потік води з крана менший, але потік  але оптично через аерацію більший.

Ми також пропонуємо використовувати у туалеті зливні бачки з двома режимами, які дозволяють туалету промити весь об’єм  або зменшити його споживання наполовину.