18-06-19

Компанія Galeco на святкуванні 20-ти річчя Міжнародного товариства польських підприємців в Україні (МТППУ)

Грандіозна подія урочистого заходу  відбулася у місті Києві 12 червня у Галереї «D12». Перша половина святкування розпочалася  з практичних зустрічей на конференції «Польща-Україна. Медицина і біотехнологія», на якій гості заходу мали можливість ознайомитись з сучасним українським ринком та знайти нових партнерів для майбутньої співпраці.

Вечірня програма приємно здивувала гостей концертом класичної, емоційної музики, вражаючим співом чарівного колективу, та цікавим спілкуванням в колі однодумців.

Учасниками святкового заходу запрошені високопоставлені гості – міністр Інвестицій та розвитку Польщі Єжи Квєчінський та Надзвичайний Повноважений Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький.

З лозунгом цьогорічного святкування «Мистецтво бути разом» Міжнародне товариство польських підприємців в Україні (МТППУ) впевнено крокує у друге десятиліття.  Зазначимо, за плечима  Товариства роки плідної співпраці, що об’єднали український та польський бізнес, які внесли  вагомий вклад в розвиток економіки нашої держави.

 Неперевершені відчуття радості й гордості за досягнуті успіхи та стрімкий розвиток розділили друзі та партнери МТППУ. Компанія Galeco  постійний партнер Товариства, приєднується до привітань, щиро бажає подальшого процвітання та нових перемог!

Отож, з днем народження, Міжнародне товариство польських підприємців в Україні!

 

Оксана Романець