08-07-19

Компанія Galeco партнер щорічної премії Всеукраїнського огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України»

4 липня в Центральному будинку архітектора в Києві відбулася церемонія нагородження премії Всеукраїнського огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України».  В будівельній галузі – це найбільші архітектурні змагання, своєрідний «Оскар» для українських архітекторів. Основною метою проведення даного заходу є привернення уваги широкої громадськості до роботи архітекторів і дизайнерів, популяризація і відзначення їх досягнень, підняття рівня архітектури і дизайну в Україні.

Компанія Galeco активно підтримує конкурсну практику в архітектурній діяльності нашої держави. Відтак, цьогоріч є парнером премії Всеукраїнського огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України», лауреатами якого стали талановиті архітектори та дизайнери майже з усіх куточків України.

На церемонії вручення генеральний директор компанії Galeco Україна Кшиштоф Сіміньскі оголосив переможця в номінації «малоповерхові житлові будинки».