15-10-20

Конкурс для студентів «Galeco INSPIRATION 2020»

Навчання – це можливість реалізувати себе і досягти нових вершин. Компанія Galeco,  за сприяння Національної спілки архітекторів України та медіа-пітримки Всеукраїнського ділового інформаційно-аналітичного журналу «ProfBuild», проводить конкурс для студентів Вищих навчальних закладів 1-5 курсів. Конкурс покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів працювати з водостічними системами європейської якості, комплексно вирішувати питання водовідведення дощової води на всіх типах покрівлі.

Щоб стати учасником конкурсу необхідно створити курсовий проект з використанням однієї з водостічних систем «Galeco». Це можуть бути: Galeco PVC, Galeco PVC², Galeco STAL, Galeco STAL², Galeco LUXOCYNK прихованої системи Galeco BEZOKAPOWY, для плоских покрівель Galeco FLAT ROOFS, декоративного софіту Galeco NOVA із запропонованих типів будинків. А саме:

– котеджі, одноквартирні житлові будинки;

– багатоквартирні житлові будинки(до 5 поверхів);

– громадські об’єкти .

Конкурс стартує з 15 жовтня 2020 року. Зареєструватися для участі у Конкурсі потрібно до 30 квітня 2021 року, а саме, надіслати лист з інформацією про себе (прізвище, ім’я, по батькові, адреса, телефон, е-mail, назва ВНЗ) на електронну адресу: alex.baranowski@ukr.net.

Термін подачі конкурсних робіт – 01 липня 2021.

Результати конкурсу і нагородження переможців – серпень/вересень 2021 року.

У підсумку, лише один найкращий проект по кожному типу будинків отримає нагороду – подорож на завод компанії Galeco до м.Баліце, Республіка Польща!

Galeco бажає всім учасникам наснаги, натхнення та цікавих творчих ідей. І нехай переможе – найкращий!

Умови Конкурсу «Galeco INSPIRATION 2020»