11-06-19

Презентація Galeco в місті Одеса

07 червня спільно із партнером південного регіону компанією «Профітайл»  відбулася презентація продукції Galeco. На яку були запрошені офіційні представники компанії Galeco: ТБК «Світ Покрівлі», «Терізо», «Європокрівля», «Єврочерепиця», ПП Кіор , «Дах сервіс», та представники будівельних компаній, які зацікавлені у майбутній співпраці.

«Ціль сьогоднішньої зустрічі заключається в тому, щоб більше дізнатися про торгову марку Galeco, ознайомитись із специфікою  водостічних систем нашої компанії», – розповів провідний спеціаліст компанії Galeco Андрій Вікторов.

На презентації були представленні водостічні системи: Galeco PVC² та Galeco STAL² – особливістю яких є квадратна форма ринви. Також учасникам презентації представили Galeco BEZOKAPOWY – приховану систему, в якій  ринва і труба монтується і приховується в фасад будинку. Стальну економну систему LUXOCYNK, а також системи водовідведення для плоских покрівель – FLAT ROOFS . Водостічні системи круглого профілю: Galeco PVC та металеву систему Galeco STAL, а на останок презентували декоративний софіт найвищої якості Galeco NOVA.

«Всі ми звикли, що водостік може бути пластиковим, або металевим, але наша компанія пропонує широкий вибір водостічних систем, який задовільнить навіть найвимогливішого покупця. Адже, основна місія нашої компанії – зробити якісний, інноваційний продукт – водостічну систему, яка допоможе в будівництві на преміум рівні, та вирішить всі питання водовідводу з даху будинку», –  додав Андрій Вікторов.

Завершення зустрічі відбулося в неофіційній обстановці за святковою вечерею, адже спілкування з нашими клієнтами дає глибше розуміння потреб  та бажань наших споживачів.

Матеріал підготувала
Оксана Романець