Технічна інформація

Galeco STAL2 – це водостічна система квадратного профілю ринви та труби, яка дає можливість отримати сучасний та естетичний вигляд будинку з карнизом.

Це можливо завдяки декоративній планці, яка закріплюється на універсальних кронштейнах, яка закриває передню частину ринви, тим самим надаючи ефект гладкої обробки карниза.

Інноваційний з’єднувач ринви

Інноваційний з’єднувач ринви – це інноваційне рішення Galeco, що дозволяє щільно з’єднати квадратні ринви. Використання прокладки дозволяє підтримувати розширювальні шви між підключеними жолобами, забезпечуючи при цьому 100% герметичність системи.

Завдяки використанню монтажних листків жолоб кріпиться до з’єднувача як важіль, що гарантує щільне прилягання до нижньої частини з’єднувача.

Новий з’єднувач Galeco може також виконувати функцію стикового гака завдяки посиленій сталевій конструкції та кріпильним отворам.

Декоративна планка, що покриває жолоб

Спеціально розроблений стиковий гак має в нижній частині замки, завдяки чому, в нього можна зафіксувати декоративну планку для софіту. Декоратина планка легко демонтується при проведенні  робіт по обслуговуванню водостічної системи.

Крім того, нижня частина декоративної планки була профільована у формі J-смужки, наявна в системі декоративного софіту Galeco NOVA, що дозволяє легко вставити панель софіту і таким чином естетично завершити обробку карнизу.

Розмір жолоба

Система жолобів Galeco STAL2 125/80×80 використовується для жолобів односімейних будинків, житлових будинків та невеликих промислових споруд. Завдяки квадратному профілю жолоб є більш ефективним, ніж конкуруючі 125 мм круглі жолоби. Прямокутна труба була розроблена з урахуванням сучасних рішень, що ідеально відповідає корпусу будівлі.

Таблиця продуктивності

Тип жолоба/Розмір труби
Розташування водостічної труби 125/80×80
90 м2
180 м2

Встановлення квадратного жолоба на даху без карниза

Встановлення квадратного жолоба на даху з карнизом

Кольори жолобів

Залежно від покрівлі або фасаду, ми пропонуємо дві кольорові версії системи з квадратним жолобом.

Тип жолоба/Розмір труби
Колір RAL Колір жолоба 120/80×80
A Графіту (~ RAL 7015) Графіту  Graph
B Чорний (~ RAL 9005) Чорний  Black