Практична інформація

Зберігання

  1. Елементи системи повинні зберігатися в сухому місці.
  2. До моменту монтажу елементи системи слід зберігати в заводській упаковці, однак слід уникати зберігання ринв і труб в плівці довше, ніж 3 місяці від дати покупки (після цього часу може бути складно зняти плівку).
  3. Якщо ринви і труби зберігаються без упаковки, не слід їх переміщувати та не перевищувати 4 шарів по висоті під час складання.
  4. Сталь є пластичним матеріалом, у зв’язку з чим усі вм’ятини будуть сильними і можуть привести до того, що система буде негерметичною.

Транспорт

  1. Вантаж повинен бути закріплений.
  2. Вантаж повинен лежати на плоскій і рівній поверхні, в горизонтальній положенні.
  3. Рекомендується вручну завантажувати і розвантажувати вантаж.

Технічне обслуговування

  1. Ринви слід регулярно чистити, видаляючи листя та інші тверді забруднення, принаймні, два рази на рік. .
  2. Щоб уникнути корозії можливого пошкодження захисної поверхні слід очистити і покрити розчином.
  3. За необхідності, більш через ніж десять років або через кілька десятків років після монтажу, водостічну систему можна пофарбувати.

 

Стандарти

Polska Norma PN-EN 612 стосується ринв, труб і фасонних частин – травень 2006, «Покрівельні ринви з металевих листів з круглим жорстким краєм передньої сторони та водостічні труби, що з’єднуються внахлест» .. 

Polska Norma PN-EN 1462 – квітень 2006, «Тримачі підвісних водостічних ринв. Вимоги та випробування »- що стосується кронштейнів.

Власні декларації були підтверджені дослідженнями в Інституті будівельної техніки:
Звіти за дослідженнями №:
LOW / 019.1 / 2007, LOW / 019.2 / 2007, LOW / 108.1 / 2008, LOW-537.1 / 2009.

 

Гарантія

Гарантія стійкості водостічної системи Galeco STAL до корозії надається на 35 років у разі монтажу системи в середовищі з класом корозійності С1-С3 і 15 років з класом корозійності С4 згідно таблиці нижче.

 

 

КЛАСИ КОРОЗІЇ

Клас Корозія Приклад середовища
C1 ДУЖЕ НИЗЬКА Опалювані місця, з сухим повітрям і незначним рівнем забруднень, наприклад, офіси, школи і готелі.
C2 НИЗЬКА Місця з низьким рівнем забруднення повітря. Неопалювані місця зі змінною температурою і вологістю. Низька частота конденсації і низький рівень забруднень повітря, наприклад, фітнес-центри, складські будівлі.
C3 ПОМІРНА Місця, в яких присутня сіль або забруднення повітря на помірному рівні. Міські зони, зони легкої промисловості та зони, що знаходяться під певним впливом прибережної середовища. Місця з помірною вологістю і ті, де присутні деякі з факторів, що забруднюють повітря, такі як варильні цехи, молокозаводи, хімчистки і т.п.
C4 ВИСОКА Місця, в яких мається з помірною концентрацією солі або помірний рівень забруднень повітря. Промислові та прибережні зони. Місця з високою вологістю повітря і високим рівнем забруднення повітря, викликаного виробничими процесами, наприклад, хімічна промисловість, криті басейни, суднобудівні заводи.