09-11-17

Види дахів

Дах один з найголовніших елементів будівлі, що є невід’ємною частиною будівництва. Дах покриває будівлю та захищає від погодних умов. Покрівля може бути виконана з різних матеріалів, найчастіше використовується плитка, металевий лист або черепиця. Також важливим естетичним та декоративним елементом, що впливає на візуальний прийом всієї будівлі є підшивка даху. Форма даху сама не має значення. На теперішній час найчастіше зустрічаються дахи, які з точки зору будівництва є найбільш складними. З іншого боку, все більше і більше бажаючих інвесторів вирішують простий і економічний вид будівлі з підвісним дахом, також без карнизів або сучасний плоский дах.

Незалежно від покрівлі, форми даху, в повинні мати хороший відтік дощової води з усієї її поверхні. На цьому етапі спеціалісти та підрядники повинні відповідно вибрати водостічну систему. Для більшості падаючих дахів може бути успішно використаний будь-який тип жолоба, тобто напівкруглий, наприклад, Galeco PVC або Galeco STAL або квадратну форму, наприклад Galeco STAL2.

Для дахів без традиційних карнизів, де покрівля плоска, у сучасній споруді використовують приховані ринви, наприклад, з системи Galeco BEZOKAPOWY. Ринва прихована декоративною планкою, а весь водостічна труба в утеплюючому слої. Це повинно бути передбачено на етапі проектування будівлі, що гарантує правильну установку водостічної системи та вражаючий кінцевий ефект будівлі.

Для плоских покрівель не використовують традиційні ринви. Всі поверхові води постачаються або за допомогою вакуумних систем, або за допомогою стоку для даху, яка пропускає воду через каналізаційний балон до дренажної труби.

Нижче ми представляємо найпопулярніші види дахів.