18-10-17

Виставка Comfort House

Шановні колеги, клієнти, дилери!

5-7 жовтня 2017  відбулася виставка Будівництво. Архітектура. Нерухомість. (COMFORT HOUSE)

За адресою: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»
метро «Нивки», вул. Салютна, 2-Б, Київ, 04111, Україна.

Це захід який який відповідає сучасним вимогам ринкового попиту, та об’єднує аудиторії фахівців, новітні тенденції та розробки в будівельному секторі України. COMFORT HOUSE це новітня виставка для впровадження енергоефективних, екологічно безпечних матеріалів і технологій у будівництві, а також на оптимізацію будівництва в контексті нових європейських стандартів і комунальних тарифів. Виставка є майданчиком для зустрічі фірм та покупців, що беруть активну участь у виборі матеріалів.

На будівельній виставці COMFORT HOUSE презентувалися кращі європейські а також вітчизняні практики пасивного та енергоефективного проектування та будівництва передові та енергоефективні технології, обладнання та матеріали.

Компанія Galeco в корте приймала участь у цій виставці. Ми презентували свою продукцію та новинки, спілкувалися з дилерами, з потенційними покупцями. Саме тут можна було побачити особливості монтажу наших водостічних систем, та отримати вичерпну інформацію про продукцію. Сподіваємось такий захід у майбутньому принесе плідну співпрацю з майбутніми партнерами для задоволення споживачів.