Водостічна система
Galeco ПВХ

Загальна інформація

pvctechniczne

Водостічна система Galeco ПВХ

виготовлена з полівінілхлориду. Висока якість  матеріалу, стійкість до механічних пошкоджень, розтягнень, вигинів і 100% стійкість до корозії дає впевненість у довгостроковому функціонуванні системи.

У 2008 році система Galeco ПВХ була покращена ринвами нової якості, виготовленими згідно сучасної технології виробництва – методом коекструзії. Естетичне виконання, стійкість до вигорання, широка гама кольорів і розмірів сприяє тому, що система ідеально підходить для будь якої будівлі. Відмінною рисою кожної системи Galeco є внутрішній вигин краю ринви. Це гарантує, що навіть під час сильних опадів, вода не буде виливатися через ринву. Всі елементи Galeco ПВХ були ідеально розроблені, щоб система при правильному монтажі могла служити протягом багатьох років. З’єднувач ринви та лійка мають спеціальні бокові тримачі. Завдяки цьому ці елементи кріпляться до лобової дошки забезпечуючи стабільність всієї системи, в той час як єдиним рухомим елементом залишається ринва. Для простішого встановлення системи на з’єднувачах та кутах відмічені лінії монтажу, які дозволяють правильно задати компенсаційний проміжок при певній температурі повітря під час монтажу.

Galeco ПВХ встановлюється на спеціально зміцнених кронштейнах, які можна регулювати у вертикальному положенні.  Вони були створені після проведення досліджень серед користувачів і підрядників.

Системи Galeco ПВХ бажано втановлювати після монтажу покрівлі. Це рішення дозволяє уникнути пошкоджень системи під час установки покрівлі падінням черепиці та інструментів. При правильному догляді,  водостічна система буде служити вам протягом багатьох років. Компанія GALECO надає письмову 15-річну гарантію виробника.

Відео інструкція монтажу водостічної системи Galeco PVC

Матеріал

Для виробництва ринв і труб використовується твердий полівінілхлорид, що є продуктом полімеризації вінілхлориду. Такий матеріал характеризується високою механічною міцністю, негорючий, стійкий до корозії, хімічно стійкий до більшості агресивних речовин, що розчиняються в дощовій воді, біологічно стійкий до бактерій. Завдяки відповіднім додаткам матеріал має також стійкість до ультрафіолетових променів, відповідний колір і блиск.

Технологія

У 2008 році система Galeco ПВХ була покращена ринвами нової якості виготовленими згідно сучасної технології виробництва – методом коекструзії. Несучий шар, який є основою профілю нерозривно пов’язаний із зовнішнім шаром, що дозволяє максималізувати різні параметри: в внутрішньому шарі максималізується механічна міцність, в зовнішньому шарі – стійкість до ультрафіолетового випромінювання, колір і блиск.

Риси системи

 1. традиційні європейські напівкруглі форми ринви;
 2. вигини з-переду та з-заді роблять ринву нерухомою;
 3. вигини внутрішні – всередину – запобігають виливаню води у випадку рясних та раптових опадів, і додатково підвищують діаметр використання ринви;
 4. конструкція стабільна і стійка до теплового розширення – завдяки кріпленню з’єднувачів та лійок до лобової дошки, під впливом температури “працюють” розшируючись та зменшуючись тільки поодинокі ринви, а не вся система.
 5. лійка без з’єднувачів завдяки спеціально розробленим внутрішнім профілям гарантує високу герметичність з’єднання з ринвою;
 6. лінії встановлення на з’єднувачах забезпечують точне встановленя ринв при зміних температурних умовах;
 7. високоякісні резинові ущільнювачі форма яких дозволяє елементам щільно прилягати до профілю ринви,  для забезпечення герметичності системи;
 8. широка вибір кронштейнів дозволить підібрати найбільш піходящий, в залежності від уподобань клієнтів;
 9. кріплення підходять до дюбелів різної довжини для полегшення монтажу в утеплених будинках;
 10. доступні відводи з нестандартними кутами які дозволять застосувати систему при складній конструкції даху.

Переваги використання

 1. Естетичне виконання.
 2. Великий вибір кольорів, що дає можливість підібрати систему для кожного типу даху.
 3. Висока якість матеріалу гарантуює довгострокове використання.
 4. 15 років  гарантії.
 5. Висока механічна міцність.
 6. Стійкість кольору.
 7. Ідентичний вигляд фасонних частин системи Galeco ПВХ 90/110/130,  дає можливість використовувати на одному даху системи різних розмірів, не хвилюючись про відміність у їх зовнішньому вигляді.

Кольорова гамма

Ral Кольорова гамма Galeco PVC
90/50 110/80 130/80 130/100 150/100 180/125
RAL 8019 V Темно-коричневий
RAL 9010 W Білий
RAL 9005 B Чорний  Black Black Black Black
RAL 7045 G Світло-сірий  Light-grey
RAL 7021 A Графітовий  Graphite Graphite Graphite Graphite  Graphite
RAL 8017 K Шоколадно-коричневий Chocolate bronze Chocolate bronze

Таблиця продуктивності

Тип ринви / розмір труби
Розташування водостічної труби 90/50 110/80 130/80 130/100 150/100
36 м 2 58 м 2 99 м 2 99 м 2 148 м 2
73 м 2 116 м 2 198 м 2 198 м 2 296 м 2