06-11-17

Як правильно вибрати колір фасаду та даху?

Кожний власник будинку плануючи проект може зіткнутись з такою проблемою як вибирати колір для свого фасаду або даху. Навіть найкрасивіший дах може зіпсувати погано вибраний, відвертий або просто нудний колір. Так що робити, щоб переконатися, що наш будинок гарний всередині та зовні? Дотримуйтесь простих правил!

Інвестори, вибираючи колір для будинку, найбільш імовірно, користуються тимчасовими тенденціями. Але це не завжди вірно, оскільки мода проходить, а будинок буде залишатись в в такому вигляді протягом багатьох років. Саме тому фахівці просять дотримуються тенденцій та заохочують деякі найважливіші правила вибору зовнішніх кольорів.

  1. Найважливішим вибором є вибір між яскравими, веселими кольорами та темними, глибокими тонами.
  2. Якщо зробити світлий колір даху то будинок буде виглядати більшим, а якщо темний  то можливо оптично знизити його.
  3. Переконайтеся, що кольори фасадних прикрас, такі як сайдинг,  не суперечать елементам будинку, та гармоніюють з покриттям даху.
  4. Пам’ятайте, що оточення навколо будинку буде постійно змінюватися – сезон або погода змінюють кольори, тому варто враховувати це.
  5. Щоб приховати деякі елементи , такі як кондиціонер або ринви, які ви не хочете підкреслити, слід використовувати нейтральні кольори. З іншого боку, деякі архітектурні деталі варто підкреслити, використовуючи контрастні кольори – наприклад, двері та вікна, або балконні перила.
  6. При проектуванні будинку  не дивіться на нього тільки на невеликому екрані комп’ютера або планшеті . Ви дійсно оціните колір вашого будинку на великому аркуші. Переглядайте свій проект також в різний час дня і з іншим світлом.
  7. Переконайтеся, що ви вибираєте тільки якісні матеріали для фасаду, де кольори будуть добре триматися. Продуктів, які швидко змінюються, втрачають колір і призводять до дорогих, дорогих і непотрібних інвестицій – потрібно уникати…

Дотримуючись цих вказівок, гарантуємо ефективний і гарний зовнішній вигляд будинку.