30-11-17

Як вибрати колір ринви

Теперішні тенденції у галузі будівництва обертаються навколо кольорів сірого, чорного та білого кольорів. Скандинавський стиль додає дерев’яні та скляні деталі. Для цього підходить ринви з  формою квадрата або прямокутника. У плануванні будинку також потрібнозосередитись  на таких деталях, як ринва, яка не обов’язково повинна бути сірою!

Колір має силу –

Galeco пропонує широкий асортимент кольорових виробів. Їх вибір побічно залежить від матеріалу, з якого виготовляються ринви. При прийнятті рішення про ПВХ ринви ми отримуємо вибір з 8 кольорів, що складаються з чорного, мідного, темно-коричневого, графітового, білого, сірого, темно-червоного та шоколадно-коричневого кольорів. Сталеві жолоби доступні в 9 кольорах: чорний, мідний, цегелистий, темно-коричневий, шоколадно-коричневий, білий, темно-червоний, графітовий, темно-зелений. Такий широкий вибір кольорів дозволяють нам вільно підібрати ринви з кольором фасаду або даху. Для прихильників елегантності та мінімалізму доступні також ринви, оцинковані в кольорі природного срібла. Виготовлені зі сталі і покриті цинковим покриттям, є найбільш економічним вибором, гарантуючи високу якість використання. Galeco також пропонує пропозиції щодо вимогливої ​​естетики, яка створює сучасний будинок – квадратний водостік в чорному, графітовому та шоколадно-коричневий, ідеально підходить для сучасних архітектурних напрямків.

Метод вибору

Перевірений фон більшості кольорів відповідає білому фасаду. Головне, що кольори не змішуються разом, тому вибір темних кольорів у цьому випадку дуже правильний. Коли покрівля чорна, анкцентує колір інших елементів. Таким чином, підкреслюється їх інтенсивність. У цьому випадку темно-червоні, білі та мідні жолоби будуть чудово працювати. Коли домінуючі кольори будинку сірі, ми можемо легко вибрати білі, мідні або графітні жолоби. Властивість сірого кольору – це висвітлити інтенсивні кольори. Варіанти композиції багато, і все залежить від фантазії інвестора або дизайнера.