Хто ми такі

zdjecie_handlowcow2

Компанія Galeco Sp. z o.o. створена у 1996 році. Ми є приватним підприємством зі 100% участю польського капіталу. «Galeco» – це одна із компаній, які діють та розвиваються у бізнес-групі «ГАЛЕКО Рейнвотер Технолоджі» (GALECO Rainwater Technology).

Компанія спеціалізується у проектуванні, виробництві та дистрибуції систем водовідведення дощових вод. Нашим ключовим продуктам є водостічні системи.

Свою діяльність ми починали з імпортування систем з ПВХ, щоб з часом почати виробництво під власною маркою. Широка пропозиція «Galeco» – це результат багатого досвіду, накопиченого протягом усього періоду діяльності, як і ретельно проведених маркетингових досліджень. Завдяки постійному дослідженні потреб клієнтів та задоволенні їх, компанія потрапила у низку провідних виробників водостічних систем Польщі.

У своїй пропозиції ми представляємо водостічні системи, виконані з ПВХ, – найстарший продукт у нашій пропозиції. «Galeco STAL» із ламінованої сталі – це продукт, який досяг значного успіху на національному  та закордонних ринках. Також ми пропонуємо економну стальну систему «Galeсo LUXOCYNK», а найновішими нашими продуктами є система «Galeco BEZOKAPOWY» (водостічна система для будинків без традиційного карнизу, та монтується в утеплюючому шарі будинку) та «Galeco STAL²»(виконана з ламінованої сталі в основі якої прямокутній профіль ринви). Нашу пропозицію доповнює «Galeco DECOR» –  даховий софіт найвищого рівня якості.

Водостічні системи «Galeco» мають характерну фірмову форму ринви, краї якої загнуті всередину. Таке рішення запобігає переливанню води під час рясних опадів. Варто згадати про високу стійкість наших продуктів щодо механічних пошкоджень і знебарвлення. Продукти стійкі до корозії, дії багатьох кислот, лугів і солей, а також інших хімічних сполук, що можуть бути розчинені в дощовій воді.

Протягом усього часу нашої діяльності ми систематично розширювали радіус своїх дій шляхом відкриття нових торговельних представництв. На даний момент ми обслуговуємо клієнтів за посередництвом восьми Регіональних Торговельних бюро, що знаходяться в: Гдині, Міколові, Плоцьку, Познані, Пулавах, Тарнові, Варшаві і Вроцлаві. Така територіальна система забезпечує нашим клієнтам оптимальне постачання продуктів і дозволяє зберегти гнучкість у діяльності.

Постійну присутність товарів у цих пунктах гарантує відповідна система поставок, спеціально розроблена і яка постійно покращується нашими фахівцями з логістики.

«Galeco» активно діє на закордонних ринках з 2001 року. Стратегічними напрямками для підприємства є ринки Росії та України. Ми маємо три дочірні компанії, які представляють нас на національних ринках, – «Галеко Хунгарія» (Galeco Hungarіa) в Угорщині, «Галеко Словенско» (Galeco Slovensko) у Словаччині та «Галеко Україна» (Galeco Ukraina). Крім того, компанія присутня також у Білорусі, Литві і Латвії, Чехії, Румунії, Молдавії, Ісландії, Казахстані. Найновіші напрямки експансії – це Туреччина, Англія і Таджикистан.

Ми пропонуємо вигідні умови співробітництва. Великий асортимент продукції, своєчасне постачання і точні взаєморозрахунки – усе це є гарантією плідного співробітництва, а тим самим, і успіху в багатьох сферах діяльності.

Ми робимо ставку на якість своїх продуктів, а також на досвід і високу кваліфікацію працівників.

Підтвердженням якості та сумлінності компанії є численні дипломи і сертифікати, отримані як нагорода за якість, порядність та солідність нашої компанії.

Відображенням філософії компанії є характерний логотип, що підкреслює оптимістичний характер нашої компанії. Керуючись девізом «Посмішка дощеві», ми переконуємо, що до усього можна знайти добре рішення і з посмішкою сприймати навіть найбільш несприятливі навколишні умови. Це наш метод створення дружнього іміджу компанії. Нам хотілося би, щоб наша назва асоціювалася з професіоналізмом у поєднанні з позитивним настроєм.