Соціальна відповідальність

Середовище:

Важливим питанням у рамках діяльності компанії є турбота про навколишнє середовище. Взаємовідносини між людиною та навколишнім середовищем дуже чітко визначені. «Світ є для нас, а ми – для світу». Турбота про майбутні покоління – це турбота про навколишню природу, що нас оточує.

До проблеми охорони навколишнього середовища ми в нашій компанії відносимося надзвичайно серйозно. Ми хочемо жити і працювати, залишаючись у злагоді з природою. Багато зусиль вкладаємо у розвиток охорони природнього середовища, у формування екологічної свідомості, при одночасній співпраці з організаціями, які займаються цією проблематикою.

Ми обмежуємо споживання природньої сировини та енергії, застосовуючи сучасні технології і виробничі потужності. Великий акцент робимо на зменшення кількості відходів шляхом їх сортування та повторного використання. Ми пишаємося тим, що не причетні до збільшення гори сміття на Землі.

Благодійність:

Комерційна діяльність – це основна, але не єдина форма активності «Галеко». У щоденній роботі ми намагаємось також помічати інших, людей скривджених долею л. У міру своїх можливостей допомагаємо, зокрема, дітям, які внаслідок нещасних випадків змагаються нерідко з першочерговими проблемами, такими як дах над головою чи доступ до знань.

Хоча ми розуміємо, що це буде тільки крапля у морі потреб, але намагаємося викликати на обличчях інших хоча б маленьку посмішку, не тільки під час дощу.